המרכז הישראלי לכנסים

אריאל שושן הוא מהמרצים המרתקים והכריזמטיים ביותר בישראל. ההרצאות שהוא מעביר בכנסים שלנו זוכות תמיד לפופולאריות עצומה. הוא אומן (!) בהתחברות לכל סוגי הקהלים הקיימים. ברמה הבינאישית תענוג לעבוד איתו.

קרן מלל,
רכזת אגף הכנסים
א.מ.י טכנולוגיות רפואיות

אריאל שושן הינו אחד המאמנים העסקיים המוכשרים והאפקטיביים ביותר בישראל. לשמחתי אני עדה ושותפה לתהליך צמיחה יפה שהחברה שלי עוברת עם אריאל וצוות היועצים הנפלא שלו.

אורנה אמסלם,
מנכ"ל

UMI ישראל

אריאל שושן יועץ מיוחד ומבריק. בעבודה המשותפת שלנו במסגרתה הוא הוביל את תהליך ה- G.M. Difference הצלחנו לשדרג משמעותית את איכות השירות במוסכי הרשת של החברה. העבודה עם אריאל והצוות שלו היא חוויה נעימה ביותר - אני והאנשים שלי נהנים מכל רגע של עבודה איתו..."

מנחם משען,
מנהל שירות ארצי

Medicoach

היה לי העונג להשתתף בכנס מנהלי שיווק ומכירות שהועבר ע"י מר אריאל שושן. זה היה הכנס הטוב ביותר שחוויתי! הוקסמתי מהידע הפרקטי ומההומור והשנינות. לא כל יום שומעים הרצאה שגורמת לך גם ללמוד וגם ליהנות. לקחתי המון טיפים שימושיים בעלי פוטנציאל לקדם את עבודתי בתחום השיווק והמכירות. אשמח לפגוש אותך גם בעתיד.

מירב בית-און,
מנכ"ל

Elop

אריאל מרצה מקצוען ומרתק!
מהרגע הראשון ידענו שזה הדבר הנכון והמתאים עבורנו. בעיניי , ההרצאות שלו הינן חובה לכל מנהל בישראל..
תודה גדולה!

קרן מוסקוביץ',
מנהלת ההדרכה

נוה

נהניתי מכל רגע של עבודה עם אריאל וצוות היועצים המקצועי שהוא מנהל. התוצאות מדברות בעד עצמן...

רחלי בריזל,
מנהלת השיווק המכירות

אביב

הסדנא נתנה לנו כלים מעשיים מעולים לתקשורת טובה יותר בין חלקים בארגון.. אריאל העביר אותה באופן נעים , בגובה העיניים וברגישות רבה. אין ספק כי תהליך ההדרכה הביא לשיפורים רבים בארגון שלנו.
תודה!!

נטע סבן,
מנהלת תקשורת שיווקית

בורסת היהולומים הישראלית

העבודה עם החברה של אריאל שושן העלתה את הבורסה ליהלומים למחוזות אחרים..אנשים בבורסה מוכרים ומתנהגים אחרת והרבה תודות לעבודה הנפלאה של אריאל והצוות המיוחד שלו.

ניסים גיל,
סגן נשיא הבורסה ליהלומים

רופין - המרכז האקדמי

העבודה עם אריאל תרמה להעלאה של שיעורי הסגירה שלנו בעשרות אחוזים. תהליך הייעוץ והאימון של אריאל היווה אבן דרך משמעותית בקידום הצוות ובהשגת היעדים הכמותיים והאיכותיים לאורך זמן".
בפן האישי - תענוג לעבוד עם מקצוען ואיש נעים כל כך.

רון דאי,
מנהלת מרכז מידע ורישום

DAF

אני רואה באופן ברור את התוצאות של פעילות הפיתוח והאימון שעשינו עם אריאל בשנים האחרונות. אריאל והצוות שלו למדו מהר מאוד את החברה ואתגריה וידעו להציע עבורנו את הפתרונות הטובים והיצירתיים ביותר. אין ספק שרמת השירות והתרבות הארגונית שלנו עלו באופן משמעותי ומוחשי ועל כך תודתנו והערכתנו.

זיו עיני,
סמנכ"ל תפעול

עיריית ירושלים

אריאל שושן היה והינו נדבך מרכזי בהובלת תהליכי שיפור איכות השירות בעיריית ירושלים. שותף להטמעת נורמות של תרבות ארגונית ממוקדת תושב , פיתח תהליכי בקרה ומדידה שוטפת , ליווה סקרי שביעות רצון במס' אגפים חשובים. העבודה עם אריאל והצוות המקצועי שלו הייתה והינה החלטה מצוינת שקיבלנו.

הקטור מסטרמן,
מנהל המרכז לאיכות השירות

Briza

מעולם לא חשבנו שחברת היהלומים שלנו זקוקה ליועץ עסקי-שיווקי עד שהכרנו את אריאל...אריאל "הפך לנו את הראש" , הרים את המכירות והרווחים שלנו בעשרות אחוזים , ארגן מחדש את שגרת הניהול והעבודה שלנו , בזכותו אנחנו בונים תוכניות עבודה ועובדים הרבה יותר חכם ורווחי. תודה לאיש חכם וחבר!

ליאור איזבוצקי,
בעלים

UMI ישראל

אריאל וצוות היועצים שהוא מנהל עשו עבורנו עבודה נפלאה. אנחנו נמצאים במקומות הראשונים והרבה מזה בזכותם. אריאל הוא יועץ מזן נדיר.... הוא ניחן בגישה מעשית ופשוטה לפתור דברים. הוא תמיד יימצא כמה צעדים לפניך וייקח אותך למקומות שלא חלמת להגיע אליהם...

תודה איש ענק !!!
דוד בוקריס,
מנהל מכירות ארצי

LAND ROVER

העבודה עם אריאל כמאמן ויועץ הייתה עבורי חוויה יוצאת דופן. האיש פשוט מבין עניין! אני נמצא היום במקום אחר לגמרי...בחרנו בו להוביל עבורנו את תהליך ה- LAND ROVER 360 בכלל מוסכי הרשת.

תודה!
חיים אוסטריצקי,
מנהל שירות ארצי